Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande fra Le Creuset, der kan anvendes i den daglige madlavning. Belægningen er non-stick.
Prøv fleksible betalinger med
hjem.dk
Le Creuset 3-Ply Classic Stegepande m. Non-stick Belægning 28 cm
Annonce
Laveste pris for Le Creuset 3 Ply 28cm er 1.589 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Denne stegepande fra Le Creuset er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Stegepanden er et af køkkenets mest essentielle tilbehør, og du kan bruge den her stegepande fra Le Creuset i mange år fremover. Den kan bruges på både gaskomfur, glaskeramisk kogeplade og induktionskogeplade.
Prisen på dette produkt er højere end gennemsnittet for kategorien, hvilket kombineret med dets funktioner gør det til et premium produkt. I kategorien er den her lige nu en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 1589.00 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Le Creuset 3 Ply 28cm |
| Mærke | Le Creuset |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Længde | 53.6 cm |
| Diameter | 28.0 cm |
| Vægt | 1.45 kg |
| Højde | 9.1 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-12-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag, Tåler opvaskemaskine, Ergonomisk håndtag, Ovnfast, Opvask i hånden |
| Farve | Rustfri stål |
| Antal belægningslag | 3 stk |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade, Halogenkogeplade |
| Overfladebelægning | Non-stick |
| Temperatur (maks) | 260.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .