Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvilket hjemmekontor er komplet uden et skrivebord at arbejde ved? Det her skrivebord er designet i glas.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Design House Stockholm Arco Light Wood Skrivebord 75x150cm er 8.364 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Design House Stockholm Arco Light Wood Skrivebord 75x150cm |
| Mærke | Design House Stockholm |
| Type | Skrivebord |
Produktegenskaber | |
| Farve | Naturfarvet |
| Producent farve | Light Wood |
| Antal produkter i sæt | 1.0 stk |
| Justerbart skrivebord | Nej |
| Hovedmateriale | Glas |
| Farve ben | Natur |
| Materiale ben | Træ |
Bord | |
|---|---|
| Bordpladeform | Rektangulær |
| Bordplademateriale | Glas |
Mål | |
| Dybde | 75.0 cm |
| Højde | 74.0 cm |
| Vægt | 27.0 kg |
| Bredde | 150.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-05-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .