Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for HP 693689-B21 4TB er 2.591 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny HDD harddisk måske lige det du mangler til at holde styr på dine billeder og film. Rotationshastigheden på netop denne model er 7200 rpm. En højere rotationshastighed betyder højere ydeevne. Modellens kapacitet er på 4,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
Denne harddisk kan bruges til at udvide eller opgradere din eksisterende lagerenhed. Den kan opbevare 4.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 2591.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP 693689-B21 4TB |
| Mærke | HP |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2013-06-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .