Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for HP Midline 695510-B21 4TB er 2.447 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en HDD harddisk. Med en lagerkapacitet på 4,000 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm. Harddiskens cachehukommelse er 512 MB. Jo større cachehukommelse, jo bedre.
Denne type harddisk giver dig flest gigabyte for pengene og er perfekt, hvis du har mange filer, applikationer eller spil. Lagerpladsen på den her harddisk er 4.000 og bufferstørrelsen (cache) er på 512 MB. I stedet for at skrive direkte til en disk, gemmes dataene midlertidigt i cachehukommelsen, hvilket lader harddisken håndtere dataoverførslen hurtigere.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 2447.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Midline 695510-B21 4TB |
| Mærke | HP |
Mål | |
| Bredde | 105.8 mm |
| Højde | 27.0 mm |
| Dybde | 170.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2013-08-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 512 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .