Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for HP 818365-B21 2TB er 1.942 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Hvis du ønsker at udvide det interne lager på din computer, så kan denne model fra HP være et godt valg. Den har en rotationshastighed på 7200 rpm. Kort sagt, hvis rotationshastigheden er højere, så er harddisken mere effektiv. Modellens kapacitet er på 2,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
Hvis du har mange billeder, spil eller film på din computer, så har du brug for meget lagerplads. Dette HDD-drev er meget for pengene. Du kan opbevare op til 2.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1942.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP 818365-B21 2TB |
| Mærke | HP |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-02-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s, SAS, SAS 12Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5", 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .