Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er en intern SSD-disk med plads til 14.000 GB. Rotationshastigheden for harddisken er 7200 rpm. SSD-diskens formfaktor er 3.5".
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HP P09153-K21 14TB er 26.643 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en SSD harddisk. Den har en rotationshastighed på 7200 rpm. Kort sagt, hvis rotationshastigheden er højere, så er harddisken mere effektiv. Det her er en SSD-harddisk, som er hurtigere end den mere konventionelle slags.
SSD-harddisk, solid-state drive, er bygget ligesom et flashdrev med flere hukommelsesmoduler. Skift din gamle harddisk ud, eller øg dit interne lager med den her HP SSD. Du kan opbevare op til 14.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 26643.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP P09153-K21 14TB |
| Mærke | HP |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-04-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 14000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | SSD Harddiske |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .