Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Seagate Expansion Desktop STKP14000400 14TB er 2.949 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Den her eksterne HDD harddisk fra Seagate er en mulighed for at øge mængden af data, du kan gemme. Modellens kapacitet er på 14,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
Denne eksterne harddisk giver dig meget lagerplads for dine penge. Da en HDD-harddisk er en smule mere følsomt over for vibrationer, skal du være forsigtigt, når du flytter det. Lagerpladsen er på 14.000 og den bruger en USB-A forbindelse.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 2949.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate Expansion Desktop STKP14000400 14TB |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 14000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
| Formfaktor | 3.5" |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 1176.0 g |
| Bredde | 41.9 mm |
| Højde | 125.0 mm |
| Dybde | 178.8 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .