Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Seagate Expansion STKM4000400 4TB er 1.147 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Hvis det interne lager på din computer er ved at løbe tør, så er en ekstern HDD harddisk en perfekt mulighed for at udvide lagerpladsen. Den har plads til 4,000 GB data, som lader dig gemme en hel del film og billeder uden problemer.
Denne eksterne harddisk giver dig meget lagerplads for dine penge. Da en HDD-harddisk er en smule mere følsomt over for vibrationer, skal du være forsigtigt, når du flytter det.
Den her harddisk har fået gode anmeldelser. Den nuværende laveste pris er 1147.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate Expansion STKM4000400 4TB |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 4000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 257.0 g |
| Bredde | 80.0 mm |
| Højde | 115.3 mm |
| Dybde | 20.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .