Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Western Digital SN350 NVMe M.2 SSD 1TB er 2.989 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en SSD harddisk. Den her model har et SSD (solid state-drev) for den højest mulige ydeevne. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 3.200 MB og 2.500 MB.
SSD har et lavt strømforbrug, hvilket medfører en meget lav varmeudvikling. Den her Western Digital SSD er måske lige den ting, du leder efter. Du kan opbevare op til 1.000 og læse- og skrivehastigheden er 3.200 MB og 2.500 MB.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 2989.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital SN350 NVMe M.2 SSD 1TB |
| Mærke | Western Digital |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (skriv) | 5.0 W |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 7.5 g |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 23.8 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Flash-lager | QLC |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 400000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 300000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 3200 MB/s |
| Interface | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 2500 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 100 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .