Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Silicon Power Ace A55 M.2 2280 1TB er 1.493 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Hvis du ønsker at udvide det interne lager på din computer, så kan denne model fra Silicon Power være et godt valg. Det her er en SSD-harddisk, som er hurtigere end den mere konventionelle slags. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 560 MB og 530 MB.
SSD har et lavt strømforbrug, hvilket medfører en meget lav varmeudvikling. Den her Silicon Power SSD er måske lige den ting, du leder efter. Lagerpladsen er på 1.000 og formfaktoren for den her model er M.2. Der er forskellige grænseflader til M.2-drev, og de forbindes til M.2-porten, men grænsefladen skal understøttes af bundkortet.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 1493.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silicon Power Ace A55 M.2 2280 1TB |
| Mærke | Silicon Power |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 8.0 g |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 3.5 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-12-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Flash-lager | SLC |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1500000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 560 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 530 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .