Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for PNY CS900 Series 2.5 SATA III 2TB er 1.743 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en SSD harddisk. Modellens kapacitet er på 2,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme. Læse- og skrivehastigheden for den her harddisk er henholdsvis 550 MB og 530 MB. Jo højere disse tal er, jo hurtigere kan drevet læse og skrive filer.
Opgrader din eksisterende harddisk til denne SSD for at få en mere energieffektiv, mere støjsvag harddisk end for eksempel et HDD-drev. Den kan opbevare 2.000 og den har en 2.5" formfaktor.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 1743.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | PNY CS900 Series 2.5 SATA III 2TB |
| Mærke | PNY |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 45.0 g |
| Højde | 7.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Flash-lager | TLC |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 550 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 530 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .