Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for HP 761496-001 6TB er 2.768 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Hvis du ønsker at udvide det interne lager på din computer, så kan denne model fra HP være et godt valg. Den har en rotationshastighed på 7200 rpm. En højere rotationshastighed betyder højere ydeevne. Modellens kapacitet er på 6,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
Denne type harddisk giver dig flest gigabyte for pengene og er perfekt, hvis du har mange filer, applikationer eller spil. Lagerpladsen er på 6.000 og rotationshastigheden er 7200 rpm.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 2768.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP 761496-001 6TB |
| Mærke | HP |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-03-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 6000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA, S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .