Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for PNY CS2140 M280CS2140-1TB-RB 1TB er 1.160 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Er det tid til en ny SSD harddisk til din computer? Så kan den her model fra PNY måske passe til dig. Dette er en SSD-enhed, og den er derfor både hurtigere og mere energieffektiv end almindelige HDD-harddiske. SSD-enhedens læse- og skrivehastighed er henholdsvis 3.600 MB og 3.200 MB, hvilket er en måde at måle, hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer.
Hvis du leder efter en støjsvag og energieffektiv harddisk, får du det fra den her SSD. SSD-harddiske yder bedre end HDD-harddiske, på grund af den måde de er bygget på. Den kan opbevare 1.000 og den har en M.2 formfaktor. M.2 er en fleksibel formfaktor, der kan forbindes til en bred vifte af grænseflader, afhængigt af hvad der understøttes af dit bundkort.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1160.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | PNY CS2140 M280CS2140-1TB-RB 1TB |
| Mærke | PNY |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 1000 GB |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1500000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 3600 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 3200 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 6.6 g |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 4.0 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .