Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4TB er 1.657 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Da vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny HDD harddisk måske lige det du mangler til at gemme alle dine filer. Med en lagerkapacitet på 4,000 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm. Denne models cachehukommelse er 256 MB.
Denne mekaniske harddisk fra Seagate er bygget til at blive monteret inde i en computer og giver dig rimelig lagerplads. Du kan opbevare op til 4.000 og rotationshastigheden er 7200 rpm.
Den her harddisk er meget populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1657.15 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4TB |
| Mærke | Seagate |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 643.0 g |
| Bredde | 101.9 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 256 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .