Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Western Digital DC HC570 0F48155 22TB er 7.941 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Den her HDD harddisk fra Western Digital kan muligvis erstatte din gamle lagerenhed. Cachehukommelsen på denne model er 512 MB. Eksistensen af en cache-hukommelse gør overførsel af data til harddisken hurtigere. Den her harddisk er en såkaldt HDD-harddisk, som ofte er rimeligt prissat, når man tager højde for den høje lagerkapacitet.
Hvis du har mange billeder, spil eller film på din computer, så har du brug for meget lagerplads. Dette HDD-drev er meget for pengene. Lagerpladsen på den her harddisk er 22.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Den her harddisk er meget populær på vores side. Den nuværende laveste pris er 7941.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital DC HC570 0F48155 22TB |
| Mærke | Western Digital |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 22000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2500000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 512 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforbrug (skriv) | 9.3 W |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 670.0 g |
| Bredde | 101.6 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .