Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En HDD kan være noget for dig, der gerne vil opgradere din harddisk. Traditionelt er HDD-hardiske meget rimelige i pris og har en høj kapacitet.
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
Seagate IronWolf ST6000VN006 harddisk 6 TB 5400 rpm 256 MB 3.5" Serial ATA III
Annonce
Laveste pris for Seagate IronWolf ST6000VN006 6TB er 1.929 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Den her HDD harddisk fra Seagate kan muligvis erstatte din gamle lagerenhed. Den her harddisk er en såkaldt HDD-harddisk, som ofte er rimeligt prissat, når man tager højde for den høje lagerkapacitet.
Hvis du prioriterer en højere lagerkapacitet, så er den her HDD-harddisk måske noget for dig. Den er lavet til at blive monteret internt.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1929.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate IronWolf ST6000VN006 6TB |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 6000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 5400 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1000000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 256 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug (standby) | 0.25 W |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 630.0 g |
| Bredde | 101.9 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .