Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Seagate IronWolf ST4000VN006 4TB er 1.249 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Er det tid til en ny HDD harddisk til din computer? Så kan den her model fra Seagate måske være en mulighed. Den her model er en konventionel harddisk bygget med roterende magnetiske diske. Den har en rotationshastighed på 7200 rpm. En højere rotationshastighed betyder højere ydeevne.
Denne type harddisk giver dig flest gigabyte for pengene og er perfekt, hvis du har mange filer, applikationer eller spil. Den har en 3.5" formfaktor.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1249.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate IronWolf ST4000VN006 4TB |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 5400 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1000000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 256 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 490.0 g |
| Bredde | 101.9 mm |
| Højde | 20.2 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-30 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .