Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Silicon Power A55 SP004TBSS3A55S25 4TB er 3.826 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Hvis du har brug for at opgradere lagerpladsen i din computer, så vil du måske tjekke den her SSD harddisk ud. Det her er en SSD-harddisk, som er hurtigere end den mere konventionelle slags.
SSD-harddisk, solid-state drive, har samme layout somet flashdrev med flere hukommelsesmoduler. Skift din gamle harddisk ud, eller øg dit interne lager med den her Silicon Power SSD.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 3826.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silicon Power A55 SP004TBSS3A55S25 4TB |
| Mærke | Silicon Power |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 63.0 g |
| Bredde | 69.9 mm |
| Højde | 7.0 mm |
| Dybde | 100.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-04-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Flash-lager | SLC |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1500000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 500 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 450 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .