Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Crucial X9 Portable SSD 2TB USB 3.2 Gen 2 er 1.660 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
En ekstern SSD harddisk opfylder mange behov, blandt andet kan du bruge den til at lave backup af dine filer eller tage dine film med på rejsen. SSD-enhedens læse- og skrivehastighed er henholdsvis 1.050 MB og 975 MB, hvilket er en måde at måle, hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer. Med en SSD enhed helt fri for bevægelige dele får du en harddisk, som både er energieffektiv og som ikke påvirkes af vibrationer.
Hvis du vil supplere din lagerplads, så kan den her bærbare SSD-harddisk være en god mulighed. SSD-drev vejer generelt mindre end en HDD-harddisk. Lagerpladsen på den her harddisk er 2.000 og den bruger en USB-C forbindelse.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1660.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Crucial X9 Portable SSD 2TB USB 3.2 Gen 2 |
| Mærke | Crucial |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 32.0 g |
| Bredde | 50.0 mm |
| Højde | 10.0 mm |
| Dybde | 65.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-C |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 1050 MB/s |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Ekstern |
| Skrivehastighed | 975 MB/s |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .