Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Western Digital Gold WD241KRYZ 24TB er 6.523 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Da vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny HDD harddisk måske lige det du mangler til at organisere dine billeder og videoer. Den her model er en konventionel harddisk bygget med roterende magnetiske diske. Harddiskens cachehukommelse er 128 MB. Jo større cachehukommelse, jo bedre.
Denne harddisk kan bruges til at udvide eller opgradere din eksisterende lagerenhed. Lagerpladsen på den her harddisk er 24.000 og rotationshastigheden er 7200 rpm.
Den her harddisk er meget populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 6522.61 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Gold WD241KRYZ 24TB |
| Mærke | Western Digital |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 5.5 W |
Mål | |
| Vægt | 670.0 g |
| Bredde | 101.6 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-12-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 24000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2500000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Dataoverførlselshastighed | 185.0 MB/s |
| Bufferstørrelse (cache) | 128 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .