Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Seagate Exos X24 ST24000NM002H 24TB er 6.482 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Den her HDD harddisk fra Seagate kan muligvis erstatte din gamle lagerenhed. Den her harddisk er en såkaldt HDD-harddisk, som ofte er rimeligt prissat, når man tager højde for den høje lagerkapacitet. Harddiskens cachehukommelse er 256 MB. Jo større cachehukommelse, jo bedre.
Hvis du prioriterer en højere lagerkapacitet, så er den her HDD-harddisk måske noget for dig. Den er lavet til at blive monteret internt. Formfaktoren for den her model er 3.5".
Den her harddisk er utroligt populær på vores side. Den nuværende laveste pris er 6482.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate Exos X24 ST24000NM002H 24TB |
| Mærke | Seagate |
Mål | |
| Vægt | 684.92 g |
| Bredde | 102.0 mm |
| Højde | 25.4 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-01-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 24000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2500000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 256 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .