Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Kingston SNV3S/2000G 2TB er 1.886 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 20 butikker.
Er det tid til en ny harddisk til din computer? Så kan den her model fra Kingston måske passe til dig. Læse- og skrivehastigheden for den her harddisk er henholdsvis 6.000 MB og 5.000 MB. Jo højere disse tal er, jo hurtigere kan drevet læse og skrive filer. Den har plads til 2,000 GB data, som lader dig gemme en hel del film og billeder uden problemer.
Lagerpladsen er på 2.000 og formfaktoren for den her model er M.2. M.2 er en fleksibel formfaktor, der kan forbindes til en bred vifte af grænseflader, afhængigt af hvad der understøttes af dit bundkort.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 1886.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kingston SNV3S/2000G 2TB |
| Mærke | Kingston |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 7.0 g |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 2.3 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Flash-lager | 3D TLC |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 6000 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 5000 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 640 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .