Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Seagate Barracuda ST24000DM001 24TB er 4.558 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate Barracuda ST24000DM001 24TB |
| Mærke | Seagate |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 695.0 g |
| Bredde | 101.9 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-01-16 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 24000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 512 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .