Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Western Digital Gold WD261KRYZ 26TB er 7.048 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Gold WD261KRYZ 26TB |
| Mærke | Western Digital |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 5.6 W |
Mål | |
| Vægt | 670.0 g |
| Bredde | 101.6 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-01-31 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 26000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2500000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Dataoverførlselshastighed | 291.0 MB/s |
| Bufferstørrelse (cache) | 512 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .