Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

SSD Harddiske, M.2, PCIe Gen5 x4 NVMe, TLC
Fra Proshop.dk
Kioxia EXCERIA PLUS G4 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 5.0
ITFON, EL-Salg Vordingborg
Kioxia LVD10Z002TG8 internal solid state drive 2 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe BiCS FLASH TLC
Eller 3 betalinger af 646 kr./md.*
Annonce
Annonce
Laveste pris for Kioxia Exceria Plus G4 Series LVD10Z002TG8 2 TB SSD er 1.938 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kioxia Exceria Plus G4 Series LVD10Z002TG8 2 TB SSD |
| Mærke | Kioxia |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 5.7 g |
| Bredde | 22.15 mm |
| Højde | 2.38 mm |
| Dybde | 80.15 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-02-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Flash-lager | TLC |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 1300000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 1400000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1500000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 10000 MB/s |
| Interface | PCIe Gen5 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 8200 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 1200 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .