Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-512 512GB er 710 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en SSD harddisk. Modellens kapacitet er på 512 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme. Hvor hurtigt harddisken kan læse og skrive filer måles med læse- og skrivehastighed, som for denne model er henholdsvis 550 MB og 490 MB.
SSD-harddisk, solid-state drive, er bygget ligesom et flashdrev med flere hukommelsesmoduler. Skift din gamle harddisk ud, eller øg dit interne lager med den her GOODRAM SSD. Den kan opbevare 512 og den har en 2.5" formfaktor.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 710.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-512 512GB |
| Mærke | GOODRAM |
Mål | |
| Bredde | 69.9 mm |
| Højde | 7.0 mm |
| Dybde | 100.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 512 GB |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 77500 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 85000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 550 MB/s |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 490 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .