Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Western Digital My Passport V3 USB 3.0 5TB er 1.099 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Det her er en ekstern HDD harddisk, som er perfekt til dig, hvis du vil tage dine yndlingsfilm med dig, når du skal ud at rejse. Den her harddisk er en såkaldt HDD-harddisk, som ofte er rimeligt prissat, når man tager højde for den høje lagerkapacitet.
På udkig efter en rimelig ekstern harddisk med høj kapacitet? Western Digital giver dig den her HDD-harddisk til netop det formål. Lagerpladsen på den her harddisk er 5.000 og den bruger en USB-A forbindelse.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1099.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital My Passport V3 USB 3.0 5TB |
| Mærke | Western Digital |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 5000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 210.0 g |
| Bredde | 75.0 mm |
| Højde | 19.2 mm |
| Dybde | 107.2 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .