Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En intern harddisk med 16.000 GB HDD-lagring. Modellen har formfaktoren 3.5". Den består af magnetiske diske og er god til store mængder data.
Prøv fleksible betalinger med
Jumbo Computer
WESTERN DIGITAL HDD Gold 16TB SATA 256MB 3.5"
Annonce
Annonce
Laveste pris for Western Digital Gold WD161KRYZ 512MB 16TB er 5.033 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny HDD harddisk måske lige det du mangler til at organisere dine billeder og videoer. Denne models cachehukommelse er 512 MB. Den har plads til 16,000 GB data, som lader dig gemme en hel del film og billeder uden problemer.
Denne harddisk kan bruges til at udvide eller opgradere din eksisterende lagerenhed. Den kan opbevare 16.000 og bufferstørrelsen (cache) er på 512 MB. Takket være midlertidig lagring i cachehukommelsen er det hurtigere at skrive data til denne harddisk.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 5033.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Gold WD161KRYZ 512MB 16TB |
| Mærke | Western Digital |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (skriv) | 6.5 W |
| Strømforbrug (læs) | 5.6 W |
Mål | |
| Vægt | 690.0 g |
| Bredde | 101.6 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-07-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 16000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2500000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Dataoverførlselshastighed | 262.0 MB/s |
| Bufferstørrelse (cache) | 512 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .