Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Er du ikke tilfreds med dit interne lager? Udvid pladsen med en SSD-disk på 2.000 GB. Formfaktoren for harddisken er 2.5".
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Western Digital Green WDS200T2G0A 2TB er 1.850 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en SSD harddisk. Formfaktoren (fysisk størrelse) på denne harddisk er 2.5". Med en lagerkapacitet på 2,000 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm.
SSD har et lavt strømforbrug, hvilket medfører en meget lav varmeudvikling. Den her Western Digital SSD er måske lige den ting, du leder efter. Du kan opbevare op til 2.000 og formfaktoren for den her model er 2.5".
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 1849.95 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Green WDS200T2G0A 2TB |
| Mærke | Western Digital |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 2000 GB |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 32.7 g |
| Bredde | 69.9 mm |
| Højde | 7.0 mm |
| Dybde | 100.5 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-08-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .