Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Få mere lagerplads med denne interne mekaniske harddisk, der har plads til 4.000 GB. Modellen har formfaktoren 3.5". Traditionelt er HDD-hardiske meget rimelige i pris og har en hø
Prøv fleksible betalinger med
Favoritten.dk
4TB SAS 12G 7.2K LFF SC DS HDD
Annonce
Laveste pris for HP 872487-B21 4TB er 2.331 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en HDD harddisk. Med en lagerkapacitet på 4,000 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm. Rotationshastigheden på netop denne model er 7200 rpm. Kort sagt, hvis rotationshastigheden er højere, så er harddisken mere effektiv.
Denne mekaniske harddisk fra HP er bygget til at blive monteret inde i en computer og giver dig rimelig lagerplads. Lagerpladsen er på 4.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 2331.25 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP 872487-B21 4TB |
| Mærke | HP |
Mål | |
| Vægt | 1360.0 g |
| Bredde | 26.8 mm |
| Højde | 170.0 mm |
| Dybde | 105.8 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .