Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Dell 400-AUUX 4TB er 1.527 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Er det tid til en ny HDD harddisk til din computer? Så kan den her model fra Dell måske passe til dig. Den har en rotationshastighed på 7200 rpm. En højere rotationshastighed betyder højere ydeevne. Den har plads til 4,000 GB data, som lader dig gemme en hel del film og billeder uden problemer.
Denne type harddisk giver dig flest gigabyte for pengene og er perfekt, hvis du har mange filer, applikationer eller spil. Den kan opbevare 4.000 og formfaktoren for den her model er 3.5".
Den her harddisk er meget populær på vores side. Den nuværende laveste pris er 1527.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell 400-AUUX 4TB |
| Mærke | Dell |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .