Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Harddisken er intern og har en kapacitet på 4.000 GB. Modellen har formfaktoren 3.5". Rotationshastigheden ligger på 7200 rpm.
Prøv fleksible betalinger med
Favoritten.dk
4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5in HP
Annonce
Laveste pris for Dell 400-ATKN 4TB er 2.931 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Er det tid til en ny HDD harddisk til din computer? Så kan den her model fra Dell måske passe til dig. Modellens kapacitet er på 4,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme. Rotationshastigheden på netop denne model er 7200 rpm. Kort sagt, hvis rotationshastigheden er højere, så er harddisken mere effektiv.
HDD er en konventionel type harddisk og en perfekt måde at udvide lagerpladsen på din computer. Lagerpladsen er på 4.000 og rotationshastigheden er 7200 rpm.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 2931.25 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell 400-ATKN 4TB |
| Mærke | Dell |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .