Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Dell 400-ATKJ 2TB er 2.743 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny HDD harddisk måske lige det du mangler til at gemme alle dine filer. Rotationshastigheden på netop denne model er 7200 rpm. Kort sagt, hvis rotationshastigheden er højere, så er harddisken mere effektiv. Den her model er en konventionel harddisk bygget med roterende magnetiske diske.
Hvis du har mange billeder, spil eller film på din computer, så har du brug for meget lagerplads. Dette HDD-drev er meget for pengene. Den kan opbevare 2.000 og rotationshastigheden er 7200 rpm.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 2743.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell 400-ATKJ 2TB |
| Mærke | Dell |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | SSD Harddiske |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .