Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Western Digital Purple WD30PURX 3TB er 2.717 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Den her HDD harddisk fra Western Digital kan muligvis erstatte din gamle lagerenhed. Modellens kapacitet er på 3,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme. Cachehukommelsen på denne model er 64 MB. Eksistensen af en cache-hukommelse gør overførsel af data til harddisken hurtigere.
HDD er en konventionel type harddisk og en perfekt måde at udvide lagerpladsen på din computer. Den kan opbevare 3.000 og bufferstørrelsen (cache) er på 64 MB. Cachehukommelsen arbejder hurtigere end selve harddisken og gør den hurtigere.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 2717.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Purple WD30PURX 3TB |
| Mærke | Western Digital |
Mål | |
| Vægt | 640.0 g |
| Bredde | 101.6 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-03-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 3000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 5400 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 64 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .