Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Dell 400-AAIG 4TB er 1.856 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Den her HDD harddisk fra Dell kan muligvis erstatte din gamle lagerenhed. Den har en rotationshastighed på 7200 rpm. Kort sagt, hvis rotationshastigheden er højere, så er harddisken mere effektiv. Den her harddisk er en såkaldt HDD-harddisk, som ofte er rimeligt prissat, når man tager højde for den høje lagerkapacitet.
Hvis du prioriterer en højere lagerkapacitet, så er den her HDD-harddisk måske noget for dig. Den er lavet til at blive monteret internt. Lagerpladsen er på 4.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1856.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell 400-AAIG 4TB |
| Mærke | Dell |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2015-11-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s, SAS |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .