Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Seagate Expansion STKM1000400 1TB er 526 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Hvis du ønsker at udvide det interne lager på din bærbar, så kan denne model fra Seagate være et godt valg. For at beskrive den fysiske størrelse af harddisken bruger man udtrykket "formfaktor". Den her model har en 2.5" formfaktor. Modellens kapacitet er på 1,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
Denne harddisk kan bruges til at udvide eller opgradere din eksisterende lagerenhed. Lagerpladsen er på 1.000 og den bruger en USB-A forbindelse.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 526.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate Expansion STKM1000400 1TB |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 1000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 170.0 g |
| Bredde | 80.0 mm |
| Højde | 12.6 mm |
| Dybde | 115.3 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .