Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Transcend 110Q TS1TMTE110Q 1TB er 2.434 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Da vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny SSD harddisk måske lige det du mangler til at holde styr på dine billeder og film. Læse- og skrivehastigheden for den her harddisk er henholdsvis 2.000 MB og 1.500 MB. Jo højere disse tal er, jo hurtigere kan drevet læse og skrive filer. Modellens kapacitet er på 1,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
Opgrader din eksisterende harddisk til denne SSD for at få en mere energieffektiv, mere støjsvag harddisk end for eksempel et HDD-drev. Du kan opbevare op til 1.000 og læse- og skrivehastigheden er 2.000 MB og 1.500 MB.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 2434.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Transcend 110Q TS1TMTE110Q 1TB |
| Mærke | Transcend |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 8.0 g |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 3.6 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Flash-lager | QLC |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 170000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 250000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 2000 MB/s |
| Interface | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 1500 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 300 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .