Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Seagate SkyHawk Surveillance ST3000VX015 256MB 3TB er 2.719 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Er det tid til en ny HDD harddisk til din computer? Så kan den her model fra Seagate måske passe til dig. Traditionelt har HDD-hardiske været den bedste måde at gemme store mængder data på, da de er meget rimelige i pris og har en høj kapacitet. Cachehukommelsen på denne model er 256 MB. Eksistensen af en cache-hukommelse gør overførsel af data til harddisken hurtigere.
Denne harddisk kan bruges til at udvide eller opgradere din eksisterende lagerenhed. Lagerpladsen er på 3.000 og bufferstørrelsen (cache) er på 256 MB. Cachehukommelsen arbejder hurtigere end selve harddisken og gør den hurtigere.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 2719.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate SkyHawk Surveillance ST3000VX015 256MB 3TB |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 3000 GB |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1000000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 256 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.25 W |
Mål | |
| Vægt | 490.0 g |
| Bredde | 102.0 mm |
| Højde | 20.2 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-07 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .