Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Seagate Expansion STKN4000400 4TB USB 3.0 er 1.349 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her er en ekstern HDD Harddiske harddisk, som er perfekt til dig, hvis du vil tage dine yndlingsfilm med dig, når du skal ud at rejse. For at beskrive den fysiske størrelse af harddisken bruger man udtrykket "formfaktor". Den her model har en 2.5" formfaktor.
Den kan opbevare 4.000 og den bruger en USB-A forbindelse.
Anmeldelsesgennemsnittet for den her harddisk er meget højt. Den nuværende laveste pris er 1349.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Seagate Expansion STKN4000400 4TB USB 3.0 |
| Mærke | Seagate |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 4000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Ekstern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 340.0 g |
| Bredde | 80.0 mm |
| Højde | 115.3 mm |
| Dybde | 20.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-21 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .