Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Western Digital Purple WD20PURZ 2TB er 1.195 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Da vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny HDD harddisk måske lige det du mangler til at holde styr på dine billeder og film. Den har plads til 2,000 GB data, som lader dig gemme en hel del film og billeder uden problemer. Cachehukommelsen på denne model er 64 MB. Eksistensen af en cache-hukommelse gør overførsel af data til harddisken hurtigere.
HDD er en konventionel type harddisk og en perfekt måde at udvide lagerpladsen på din computer. Lagerpladsen er på 2.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side. Den nuværende laveste pris er 1195.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Purple WD20PURZ 2TB |
| Mærke | Western Digital |
Mål | |
| Vægt | 640.0 g |
| Bredde | 101.6 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-06-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 5400 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 64 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .