Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Western Digital Purple WD40PURZ 4TB er 1.622 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Skal du udvide dit interne lager, så kan det være en god idé at anskaffe en HDD harddisk. Harddiskens cachehukommelse er 64 MB. Jo større cachehukommelse, jo bedre. Med en lagerkapacitet på 4,000 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm.
Denne mekaniske harddisk fra Western Digital er bygget til at blive monteret inde i en computer og giver dig rimelig lagerplads. Lagerpladsen på den her harddisk er 4.000 og bufferstørrelsen (cache) er på 64 MB. Cachehukommelsen arbejder hurtigere end selve harddisken og gør den hurtigere.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1622.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Purple WD40PURZ 4TB |
| Mærke | Western Digital |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 4000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 5400 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 64 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforbrug (skriv) | 5.1 W |
| Strømforbrug (læs) | 5.1 W |
Mål | |
| Vægt | 680.0 g |
| Bredde | 101.6 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-06-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .