Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Silicon Power Armor A60 4TB USB 3.0 er 1.398 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Det her er en ekstern HDD harddisk, som er perfekt til dig, hvis du vil tage dine yndlingsfilm med dig, når du skal ud at rejse. Traditionelt har HDD-hardiske været den bedste måde at gemme store mængder data på, da de er meget rimelige i pris og har en høj kapacitet. Den her harddisk har en 2.5" formfaktor, hvilket beskriver harddiskens fysiske størrelse.
Det her er en ekstern HDD-drev fra Kioxia. Et HDD-drev er bygget på mekaniske diske og kan derfor være følsomt over for stød og vibrationer. Den kan opbevare 4.000 og den bruger en USB-A forbindelse.
Den her harddisk er utroligt populær på vores side og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1398.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silicon Power Armor A60 4TB USB 3.0 |
| Mærke | Silicon Power |
Mål | |
| Vægt | 280.0 g |
| Bredde | 138.5 mm |
| Højde | 23.2 mm |
| Dybde | 85.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-12-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Ekstern |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .