Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Silicon Power Armor A60 5TB USB 3.0 er 1.560 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Med en ekstern HDD harddisk får du mere plads til at gemme fotos, videoer eller filer, du vil have adgang til fra flere computere. Modellens kapacitet er på 5,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme. Formfaktoren (fysisk størrelse) på denne harddisk er 2.5".
Det her er en ekstern HDD-drev fra Kioxia. Et HDD-drev er bygget på mekaniske diske og kan derfor være følsomt over for stød og vibrationer. Den kan opbevare 5.000 og den har en 2.5" formfaktor.
Anmeldelsesgennemsnittet for den her harddisk er meget højt. Den nuværende laveste pris er 1560.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silicon Power Armor A60 5TB USB 3.0 |
| Mærke | Silicon Power |
Mål | |
| Vægt | 280.0 g |
| Bredde | 85.9 mm |
| Højde | 138.5 mm |
| Dybde | 23.2 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-12-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 5000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Ekstern |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .